לוח פעילות ואירועים

 

הודעה חשובה:

בעקבות שינוי תקשורתי שאנו מכינים לקהילה, נא להיכנס לפייסבוק שלנו ולעשות לייק

זה הזמן להצטרף לקהילה כחברים חדשים או לחדש את החברות כדי לחזק את שורותינו ולאפשר לנו להגדיל את הפעילות ולתרום ברמת השרון וסביבותיה.

דמי החבר לשנת תש"פ      יחיד:     550  ₪      משפחה:  800 ₪

                                                גמלאי:  450 ₪      משפחת גמלאים:  650 ₪

20971ImageFile2

תפילות קבלת שבת מתקיימות  מדי שישי בשעה 18:00.

אנו עוברים תקופה לא קלה בחודשים האחרונים, אך יש ניצני התאוששות – מבחינת בית הכנסת, חזרנו בשבוע שעבר לחגוג טקסי בר מצווה וההרגשה נהדרת, חגיגית מתמיד.

גם הקהילה הנפלאה שלנו החלה להתייצב בבית הכנסת לקבלות שבת. נהדר ומחמם את הלב לראות שוב את החברים הוותיקים אחרי נתק כה ארוך.

נשמח לראות אנשים נוספים שיצטרפו אלינו לקבלות השבת בימי שישי בערב. (נערכות בהתאם להנחיות משרד הבריאות)

 

עיח

שבת 2

 

שבת 3

 

כאשר אתה דוחף את השער הכבד של בית הכנסת ביום שישי בערב, אתה נכנס אל היקום של השבת; שבו, כפי שכותב אברהם השל, אנו משאירים "את עולם הבריאה כדי להיכנס לבריאת העולם". אתם תשאירו את הדאגות הרחק מאחורי הדלת. לאט לאט תניחו לעצמכם לקסם הקסום והמתוק של קרני השמש השוקעת, שנתפסו בחלונות הזכוכית הענקיות .

הנרות יוארו כדי לסמן את הזמן החדש, זה של קדושת הרגע שנותן בפני השכן שלך ניצוץ אחר.

כל אחד יביא את דבריו או את שתיקתו, את פטפוטו או את שיריו לביטוי הקהילה. גדולים וקטנים, צעירים וזקנים ירכיבו את הסימפוניה הזאת של רגע, שהיא בכל פעם אותו הדבר ובכל פעם שונה.

יחצממ

חילופי מילה או חיוך, חלון פתוח על הרוחניות, עולים למפגש של שבת אשר מאיר את דרכנו.  זה זמן להשעות את המירוץ שלך לרגע,  כדי להפוך את החיים ליפים יותר.

 

67145034_10156480739168596_377548202506715136_n

בשבתות, ובימי חול,  נערכים טקסי בר/בת מצווה במהלך תפילת השחרית ומנחה. נא להתעדכן על פי לוח הפעילות.

ניחוט

חברי הקהילה ילידי החודש שמעוניינים לחגוג בקידוש החגיגי (לאחר הסגר)   מוזמנים

render_image

נא לפנות לגבי דותן טלפון 050-8802688

 

השבת הראשונה בכל חודש הוכרזה כשבת קהילתית. חברי קהילה המעוניינים להשתתף בתפילה ולעלות לתורה, יתבקשו להודיע לרב מראש על מנת שיהיה ניתן להיערך, בשיתוף משפחת בר/בת המצווה.

 נשמח שתעשו לנו לייק

בדף הפייסבוק של הקהילה

  https://www.facebook.com/darchei.noam.il

 

לוח פעילות חודשי

 

.

 

 

חודש יולי 2021

םפםן

 

חברים יקרים,

שלום לכם,

 כחלק מהחזרה לשגרה אנו חוזרים לערוך קידוש חגיגי בסיום תפילת  קבלת השבת בערבי שישי ואשמח מאוד לראות אתכם בקבלות שבת בבית הכנסת וכן ביתר הפעילויות שתכננו לחודש הקרוב.    על פי חוקי המדינה חלה חובת עטיית מסכות במבנים סגורים על כן אנא הצטיידו במסכה עם בואכם לבית הכנסת.

 תודה והערכה גדולה למתנדבי חודש יוני  חזי ביליק , סמדר ביליק , ראובן מרקו וירון הורוויץ  בהנחייה ובדרשה. להלן המתנדבת בחודש יולי:

 

תאריך

מנחה

דרשה

2/7/21

סמדר ביליק

סמדר ביליק

אילנה דותן

 

 

 

דבר הרב

הרב 2

שלום חברות וחברים

אני שמח לחזור בחודש יולי לפעילות מלאה  לאחר 4 חודשי  שבתון בהם עסקתי מלבד טקסי בר המצוה בבית הכנסת בסיום כתיבת התיזה  שלי לתואר שני במקרא.

אני יושב כעת וכותב לכם  בשדה התעופה. ממתין יחד עם תמי לטיסה ללונדון.

השדה נראה שחוזר אט אט למסלולו הרגיל  הציבור עוטה מסכות ורק הטופסולוגיה, בדיקות הקורונה ועלותן מעכירות קצת את הכייף לשוב ולטייל בעולם.

אבל צריך גם לברך על החזרה לשגרה גם אם זה דורש פינוי זמן למילוי טפסים ועריכת בדיקות.

גם בית הכנסת חזר לשגרה.

עם מסיכות  אנחנו שבים אל קבלות השבת והארועים .

בחודש יולי  נערוך שני מפגשי זום עם הקהילות הליברלית והרפורמית מלונדון. בערב תשעה באב (17.7 בשעה 20:00)  בנושא מה משמעות  ט  באב בימינו

ובטו באב -(24.7 בשעה 20:00)  בנושא מה זאת אהבה. כל אחת ואחד מוזמנים להביא שיר אהבה אהוב עליהם.

נקווה לחזור בהקדם גם לסופשים הקהילתיים לבית המדרש ולפעילות מגוונת ומעשירה את כולנו.

קיץ נעים ובריא .

 

הרב ד"ר אלי לוין

 

 

 

 

 

פעילויות בקהילה

פעילויות בקהילה

מדי יום ראשון בשעה 20:30 מתקיימת פגישה של מקהלת דרכי נעם בניצוחו של יוסי זייפרט. כל המעונינים לשיר מוזמנים להצטרף!

מדי יום רביעי בשעה 18:00 – שיעור בר מצווה – כל הילדים והילדות שטקס בר מצווה שלהם מתקיים עד סוף יוני 2021 מוזמנים להשתתף בשעור שמתקיים בבית הכנסת. אם לא קיבלתם הזמנה נא לפנות לקרין מגן  בטלפון 050-7955992

מדי יום שישי בשעה 18:00 מתקיימת תפילת קבלת שבת – כולכם מוזמנים!

 

 

רשמו ביומנים:

ערב תשעה באב (17.7 בשעה 20:00)  בנושא מה משמעות  ט' באב בימינו

oo

 

 

טו באב  (24.7 בשעה 20:00)  בנושא מה זאת אהבה

 

פפפ

 

ברכות: ברכות לבביות על סיום שנת הלימודים וברכת חופש שמח לילדי הגנים, בתי הספר והאוניברסיטאות . זה הזמן לאגור כוחות לקראת השנה הבאה.

 

הודעה: הרב אלי לוין יחזור בשבוע השני של חודש יולי ואנו מאד שמחים על כך.

 

 

תרומות מהחודשיים האחרונים:

לקרן דוכיפת: משפחת מיכנובסקי לכבוד בר מצווה של גל מיכנובסקי, משתתף בר מצווה לכבוד בר מצווה של דניאל מולכו, איתי רביד אלון לכבוד בר מצווה של דניאל אלון. טך קרסו לכבוד בר מצווה של ערן טל, חדוה אדירי לכבוד בר מצווה של ערן טל, יחיאל אמויאל לכבוד בר מצווה של עודד רוזנהק

לתרומה כללית: אורי פז אליפנט, רן חיימוב לכבוד בר מצווה של נועם פז מידן, משתתף בר מצווה לכבוד בר מצווה של נועם פז מידן, תמר גומר לכבוד בר מצווה של ניב גומר, קליימר פניקה לכבוד בר מצווה של דני קלימר, יעקב מולכו לכבוד בר מצווה של דניאל מולכו, גלעד אלון לכבוד בר מצווה של דניאל אלון, נילי הרטמן לכבוד בר מצווה של ינאי דרוז, גלעד רותם לכבוד בר מצווה של ינאי דרוז, שמעון בן חמו לכבוד בר מצווה של עומר רפפורט, עמי צוקר לכבוד בר מצווה של טום צוקר, אילנה בלבן לכבוד בר מצווה של תום בלבלן, משתתף בר מצווה לכבוד בר מצווה של יואב לבנון, משתתף בר מצווה לכבוד בר מצווה של נדב ברוך, רמי נחום לכבוד בר מצווה של יינון ברקוביץ, משתתף בר מצווה לכבוד בר מצווה של נדב יוליס, דפנה ורנר לכבוד בר מצווה של אריאל טיאנו, מוטי חיבה לכבוד בר מצווה שלאופק חיבה, אילנה יוליס לכבוד בר מצווה של נדב יוליס, ערה אלטמן, ירין הרשקוביץ, משתתף בר מצווה לכבוד בר מצווה של אלון מנוחין.

לקרן יער דרכי נעם: משתתף בר מצווה לכבוד בר מצווה של דניאל אלון, שלום לייזרוביץ לכבוד בר מצווה של יהב בן סימון, משפחת יערי לכבוד בר מצווה של בן יערי, בן יצחק יהושע לכבוד בר מצווה של תום בלבן, משתתף בר מצווה לכבוד בר מצווה של דניאל מולכו, איתי פז, נורית קדיש, שמואל גומר לכבוד בר מצווה של ניב גומר רפאל קוטון לכבוד בר מצווה של אורי ורד, אורן ברגמן לכבוד בר מצווה של ינאי דרוז, ליטל חורש לכבוד בר מצווה של איתמר דור, ברורית כץ לכבוד בר מצווה של רועי כץ. שירי זמיר לכבוד בר מצווה של ליעד אמיתי, דויד טרוים לכבוד בר מצווה של עומר טרוים, איזי שיפט בע"מ לכבוד בר מצווה של עודד רוזנהק

לקרן בניין: משפחת אור סלע לכבוד בר מצווה של אור סלע, אביבה רימוך לכבוד בר מצווה של גל מיכנובסקי, אביבה מיכנובסקי לכבוד בר מצווה של גל מיכנובסקי, משתתף בר מצווה לכבוד בר מצווה של אור כחלון, דניאל אורנשטיין לכבוד בר מצווה של דניאל אלון, בית מרקחת כנרת בע"מ לכבוד בר מצווה של איתמר דור, לנדיס מייקל לכבוד בר מצווה של איתמר דור, בן יצחק יהושע לכבוד בר מצווה של תום בלבן, אורן בר חי לכבוד בר מצווה של רן בר חי

 

 

 

 

 

המעונינים לתרום לקהילה – ניתן להעביר או בהעברה בנקאית לבנק דיסקונט – 11 , סניף 125, חשבון 144908 לפקודת הקהילה ליהדות מתקדמת ברמת השרון (על מנת להוציא קבלה אנו שלחו לנו העתק מההעברה הבנקאית ותקבלו במייל צילום של הקבלה שננפיק), ניתן גם לשים צ'קים בתיבת הדואר של בית הכנסת או בבית שלי (כ"ט בנובמבר 9, רמת השרון).

 

תמונות מאירועי הקהילה תמצאו באתר הקהילה 'דרכי נעם' (עמוד: גלריה) ובדף הפייסבוק של הקהילה – נשמח שתעשו לנו לייק

https://www.facebook.com/darchei.noam.il

 

 

 

להזכירכם כי לקהילה  אישור מס הכנסה לעניין תרומות לפי סעיף 46 לפקודה, כך שעל תרומות מעל ל-190 ₪ ניתן לקבל החזר מס בגובה 35% מהיקף התרומה.