טקסי חיים

חתונה בסגנון יהודי –ישראלי

טקסי לידה בדרכי נעם: ברית מילה, שמחת הבת ופדיון הבן

טקס חידוש נדרים

מנדלה-מנקד

חתונה בסגנון יהודי –ישראלי

בשנים האחרונות לא מעט זוגות בוחרים לערוך את טקס החופה באחד המקומות הכי מיוחדים ומרגשים לכך, בית הכנסת. ולא מדובר דווקא בזוגות בעלי נטיה דתית. לא מעט זוגות חילוניים בוחרים לפצל את החתונה שלהם ל-2 חלקים כאשר החלק הראשון מתקיים בבית הכנסת והחלק השני באולם אירועים או בר/מסעדה.
ברגע שמפרידים בין החופה למסיבה, נפתחות המון אופציות שלא בהכרח הייתם חושבים עליהן לחתונה. אפשר להמשיך את המסיבה במסעדה שאתם אוהבים, מועדון, או אפילו בבר השכונתי שאתם יושבים בו כל שבוע.
בית הכנסת הרפורמי דרכי נעם ברמת השרון מציע טקס חתונה מרגש  בהנחיית הרב אלי לוין באוירה של פתיחות וסובלנות מחד, וחיבור למסורת ישראל מאידך.
הטקס הרפורמי מאפשר אווירה שוויונית , כנה, נעימה ומשמעותית, בה משולבים מסורת יהודית ותרבות ישראלית. הרב אלי קשוב לרחשי לבם של בני הזוג המאושר, ומנחה את האירוע בסגנונו הלבבי, בחן ובפתיחות.
בית הכנסת מציע למעוניינים גם אפשרות לסעודת חתונה במקום של עד כ 100 אורחים בישיבה, או בר אלכוהולי ומזנון חטיפים על ידי שתי חברות קייטרינג איכותיות עמן אנו עובדים. כמו כן יש אפשרות להזמין חבורת כליזמר, נגני ג'אז, מוסיקה קלאסית שינעימו לכם את האירוע וכן צלם\ת שיפיקו לכם אלבום אירוע מושלם.
לפרטים נוספים: איתמר נוי מנהל קשרי קהילה

itamar.noy@gmail.com

053-530-4415

טוטו

טקסי לידה בדרכי נעם

ברית מילה, שמחת הבת ופדיון הבן

מזל טוב! למשפחתכם נוספה (או עומדת להתווסף) נשמה חדשה, תינוק או תינוקת מקסימים. אתם רוצים לציין את האירוע. זהו בהחלט אירוע שראוי לחגוג אותו בדרך יהודית וישראלית המתאימה לכם. דרך לבטא את התודה והברכה שאתם מרגישים.
ביחד נברך את הנולד/ת, את ההורים, את המשפחה ונצרפו/ה לעם ישראל.
עקרונות הטקס בתנועה הרפורמית: שמירה על המסורת, בריאות הילד, מקום לביטוי אישי, שוויוניות.
התנועה הרפורמית רואה בטקס המילה ביטוי לברית בין עם ישראל ואלוהים ולדבקותו של העם היהודי במסורת.  היהדות הרפורמית משמרת את המצווה ואת המנהג המסורתי, תוך התאמתם למציאות החיים בדורנו.
אנו שמים את הדגש על הבטחת בריאותו ושלומו של התינוק הנימול בצד השמירה על אופי הטקס המסורתי. אנו מעודדים את ביצוע המילה על ידי מוהלים רופאים מוסמכים. בטקס עצמו אנו משלבים את המנהג המסורתי עם יצירתיות ומקום רב לביטוי עצמי של כל המשפחה .
במידה ובחרתם לא לערוך לבן הנולד ברית מסורתית נשמח לערוך עימכם טקס ברית מילים: טקס המורכב ממתן השם ומקטעי קריאה תפילה ברכות ושירה.
בית הכנסת הרפורמי דרכי נעם ברמת השרון מציע טקסי לידה באווירה של פתיחות וסובלנות מחד, וחיבור למסורת ישראל מאידך. הטקס הרפורמי מאפשר אווירה שוויונית, כנה, נעימה ומשמעותית, בה משולבים מסורת יהודית ותרבות ישראלית
בית הכנסת מציע למעוניינים גם אפשרות לסעודה במקום של עד כ 100 אורחים בישיבה, או בר אלכוהולי ומזנון חטיפים על ידי שתי חברות קייטרינג איכותיות עמן אנו עובדים. כמו כן, יש אפשרות להזמין חבורת כליזמר, נגני ג'אז, מוסיקה קלאסית שינעימו לכם את האירוע וכן צלם\ת שיפיקו לכם אלבום אירוע מושלם.

20190818_163651

לפרטים נוספים: איתמר נוי מנהל קשרי קהילה

itamar.noy@gmail.com

053-530-4415

טאטאר

טקס חידוש נדרים

דרך נפלאה לחדש את טקס הנישואין ולציין את עומקו של הקשר. להעניק לזוגיות שלנו תוקף מחודש ולומר לבן\בת הזוג שהולך אתנו לאורך כל הדרך כמה החברות חשובה לנו. לכן בטקס כזה אתם חוגגים ומחדשים את הברית ביניכם, מעניקים לזוגיות את הפרספקטיבה שנבנתה במהלך השנים.
אנחנו אומרים לבן\בת הזוג כמה הם חשובים לנו, כמה הם אהובים, כמה יש להם מקום וערך בחיים שלנו.
הטקס מעיד על ההסכמה של בני הזוג לקחת אחריות על הקשר ולהתקדם, להשתנות, להעמיק את הקשר וקבלת האחריות המחודשת. הבחירה שוב בקשר היא חשובה, כך אפשר ליצור עומק מחדש, להתאהב מחדש באותו אדם. טקס חידוש הנדרים מבטא את ההכרה הזו, את הרצון לצמוח. הטקס נותן לזה תוקף, וזה כיף גדול שיוצר חיבור עמוק עוד יותר כל פעם מחדש.
מנהל הטקס יערוך טקס רשמי שבו תינתן לכם ההזדמנות לומר שוב "כן". תוכלו גם להכין טקסט קצר האחד לשני ולהקריאו במהלך הטקס. בתום הטקס נרים כוס שמפניה לחייכם, ונעניק לכם תעודה מטעמנו המתעדת את המעמד.
בית הכנסת הרפורמי דרכי נעם ברמת השרון מציע טקס חידוש נדרים אינטימי בהנחיית הרב אלי לוין באוירה של פתיחות וסובלנות מחד, וחיבור למסורת ישראל מאידך. הטקס הרפורמי מאפשר אווירה שוויונית , כנה, נעימה ומשמעותית, בה משולבים מסורת וחדשנות. הרב אלי קשוב לרחשי לבם של בני הזוג המאושר, ומנחה את האירוע בסגנונו הלבבי, בחן ובפתיחות.
בית הכנסת מציע למעוניינים גם אפשרות לסעודה במקום של עד כ 100 אורחים בישיבה, או בר קוקטיילים ומזנון חטיפים על ידי שתי חברות קייטרינג איכותיות עמן אנו עובדים. כמו כן יש אפשרות להזמין חבורת כליזמר, נגני ג'אז, מוסיקה קלאסית שינעימו לכם את האירוע וכן צלם\ת שיפיקו לכם אלבום אירוע מושלם.
לפרטים נוספים: איתמר נוי מנהל קשרי קהילה

itamar.noy@gmail.com

053-530-4415